Yakın Koruma Fiyatları:

Fiziksel güvenlikte olduğu gibi, yakın koruma hizmeti-bodyguard servisinde de altay güvenlik öncü şirkettir. Profesyonel yakın korumalarımız uluslarası eğitim alarak Türkiye de, İstanbul da  ve dünyada bu hizmeti vermektedir. Korunacak kişini talebi ve koruma detaylı analizi ile ortaya çıkacak olan YAKIN KORUMA PLANLAMA RAPORU ile kaç kişilik bir koruma ekibi ve araç sayısı belirlenecektir.

Koruma ekibinin muhteviyatı hazırlanan rapor ile belirlenecektir. Koruma ekibi Kaç Kişiden oluşacaktır, fiziksel özellikleri, kabiliyetleri, yabancı dil becerileri, yakın dövüş becerileri ve acil durum prosedürleri konusunu uygulayabilme yetenekleri ölçülerek bu rapora göre koruma ekibi ortaya çıkacaktır.

Kişi başı yakın koruma fiyatları ortalama 100 Euro ile 1000 Euro arasına değişmektedir.

 

Close Protection Prices in Turkey:
As in physical security, altay security is a leading company in close protection service-bodyguard service. Our close protection by international professional education in Turkey and the world offers this service. With the CLOSE PROTECTION PLANNING REPORT, which will emerge with the demand of the person to be protected and the protection detailed analysis, the number of protection team and the number of vehicles will be determined.

The content of the protection team will be determined by the prepared report. The protection team will consist of how many people, their physical characteristics, abilities, foreign language skills, close combat skills and their ability to apply emergency procedures will be measured and the protection team will emerge according to this report.

Close protection prices per person vary between 100 Euros and 1000 Euros.

Telephone. + 90 532 250 63 51
Mail.info@altayguvenlik.com

 

Bodyguard Ramazan Peker

 

Bodyguard Mustafa Serenay ve Ramazan Peker

 

Mustafa Serenay

 

 

Telefon. + 90 532 250 63 51

Mail.info@altayguvenlik.com