Özel Güvenlik Devriye Hizmetleri

 

Altay güvenlik ve koruma hizmetleri limited şirketi, İstanbul ve Türkiye de, mobil devriye ve ani müdahale birimleri hizmeti vermekteyiz. Personel ve araçlarımız ile mükemmel bir caydırıcılık vermekteyiz. Düzenli atılan devriyeler, daha ciddi bir güvenlik sağlamaktadır.  Cazip fiyatlarımız için lütfen bize ulaşın. 

 

Altay Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri olarak ilk kuruluş günümüzden bugüne kadar özel güvenlik hizmetlerinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetleri bizim için en büyük referans olmuştur. Özel Güvenlik Hizmeti her ne kadar bir şekilde bir noktada bekleme ve yaya devriye olarak hizmet etmek olsa da güvenlik hizmetinin en büyük ve en önemli özelliklerinden biri de motorize yani mobil devriye hizmetleridir.

 

Altay Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri olarak bizde firma olarak zamanın gerisinde kalmamak ve beklentileri en iyi şekilde karşılamak adına, günümüz şartlarına uygun, güçlü motorlara sahip, özel donanımlı, güvenlik armalı, çakar ve tepe lambalı özel güvenlik araçlarımız ile özellikle sadece güvenlik firmamıza has olan Amerikan Menşeli gösterişli arazi araçlarımız ile projelerinizde yapılacak motorize ve mobil devriye hizmetlerinizde mükemmel bir hizmet kalitesi sağlamaktayız.

 

Mobil devriye neden gereklidir? Mobil devriye araçlarımız üzerinde bulunan ve çok uzak mesafelerden dahi görülebilen tepe lambaları ile hırsızlara ve kötü niyetli insanlara caydırıcı düşünce sağlanmaktadır. Şirketimiz bünyesinde bulunan özel donanımlı mobil devriye araçlarımız ile hem caydırıcı işlemlerin yanı sıra hem de tüm projelerde görevli özel güvenlik personellerinin gündüz ve gece denetimleri yine motorize mobil devriye araçlarımız ile sağlanmaktadır. Güvenlik firmamız bünyesinde bulunan mobil devriye araçlarımızın resimleri web sayfamızda da mevcuttur. Altay Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri bünyesinde bulunan tüm motorize devriye araçlarının sürücüleri de bu konuda gerekli eğitimlerini hem pratik olarak hem de teorik olarak almış ve çok iyi araç kullanabilmektedirler.

 

Altay Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri bünyesinde kullanılan tüm araçların tamamında taşıt tanıma sistemi bulunmakta ve ülkemizin her şehrinden şirket araçlarımıza limit olmaksızın yakıt alma imkanı bulunmaktadır. Bu şekilde kısıtlama olmaksızın motorize araçlarımız her daim sürekli göreve hazır tutulmaktadır. Bu kapsamda motorize araçlarımızın hijyen ve temizlik işlemleri de yine devamlılık esasına göre sağlanmaktadır. Dünyanın ve Ülkemizin gündeminde olana Corona Virüs salgını kapsamında da sokağa çıkma kısıtlamaları çerçevesinde toplu taşıma araçlarının çalışmadığı veya az çalıştığı tüm bölgelerde özel güvenlik personellerinin projelerine ulaşımlarına yine Altay Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri bünyesinde hizmet veren motorize devriye araçları ile personellere destek olunmaktadır. Bu şekilde hem özel güvenlik hizmetinin aksamadan yürütülmesi hem de hizmet veren özel güvenlik personellerinin motivasyonları en üst düzeyde tutulmaktadır. Altay Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri olarak sizin de hem İstanbul hem de diğer bütün illerde ki projeleriniz için 7/24 güvenlik hizmetinize modern ve güçlü motorize devriye araçlarımız ile hazır olduğumuzu belirtmek isteriz…

 

Altay Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri bünyesinde bulunan bazı motorize devriye araçlarının fotoğrafları aşağıda bulunmaktadır.

 

Özel Güvenlik Devriye Hizmetleri