«

Başakşehir Güvenlik Firmaları

Başakşehir Güvenlik Firmaları

Sayın müşterimiz, İstanbul Başakşehir İlçesinde eğer Özel Güvenlik Firmaları, arıyorsanız, Türkiye’nin en köklü ve kurumsal Özel Güvenlik Şirketi, olan Altay Güvenlik Başakşehir de hizmetinizdedir. Altay Güvenlik Firması, 1500 e yakın güvenlik çalışanı ile bir fark oluşturmakta aynı zamanda İstanbul Ticaret Odası’na kayıtlı bir Ltd. Şti. olup, Vergi Levhası, Ticaret Odası Faaliyet Belgesi, Ticaret Sicil Gazeteleri gibi resmi evrakları mevcuttur.

Özel Güvenlik İstanbul –Başakşehir Güvenlik Firmaları

 Esenler İlçesi de Başakşehire komşudur. Bu ilçe diğer ilçeler gibi İstanbul’un büyük ve iş hacmi yüksek bir ilçesidir. Büyük İstanbul Otogarı da yine Esenler ilçesi hudutlarında bulunmakta ve yine ünlü Metris Cezaevi de yine Esenler ilçesi sınırları içerisindedir. Altay Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri olarak bizde Esenler ilçesinde halen başarılı bir şekilde güvenlik hizmetini yürütmekteyiz. Güvenlik firmaları arasında uzun yıllardır adından söz ettiren Altay Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri olarak Esenler İlçesinde de her daim hizmetinizde olduğumuzu bildirmek isteriz. Güvenlik Hizmeti lüks değil kesinlikle ihtiyaç olan bir hizmettir. Güvenlik oksijen gibidir, varlığı belli olmaz ancak yokluğu zehirler.

Başakşehir Bölgesinde özel güvenlik hizmetleri, için 7/24 saat 0 532 510 15 49 nolu telefonu arayabilirsiniz.

  • AVM Güvenliği, Site Güvenliği Başakşehir, Hastane Güvenliği, Park Güvenliği Başakşehir, Hotel Güvenliği Başakşehir, Fabrika Güvenliği Başakşehir,  Şantiye Güvenliği Başakşehir, Sanayi Tesisi Güvenliği Başakşehir, Organizasyon Güvenliği Başakşehir, Para ve Değerli Eşya Nakli Başakşehir, Banka Güvenliği , Yakın Koruma, Konsolosluk Güvenliği , Part Time Güvenlik Hizmetleri , Okul Güvenliği , Deniz Güvenliği , Böcek Arama Hizmeti , Spor Güvenliği , Part Time Güvenlik Hizmetleri , Kamera Sistemleri , Özel Güvenlik Danışmanlığı , Enerji Tesisleri Güvenliği ,  Temizlik Hizmetleri,

 

Başakşehir Güvenlik Firmaları

 

Başakşehir Özel Güvenlik Firmaları, içinde profesyonel bir hizmet istiyorsanız Altay hizmetinizde.