«

Çerkezköy Güvenlik Firmaları

Özel Güvenlik Tekirdağ – Çerkezköy Güvenlik Firmaları

 

Ülkemizin en büyük şehri olan İstanbul da ve Tekirdağ da yüzlerce Özel Güvenlik firması bulunmakla birlikte köklü, disiplinli ve ismi kurulduğundan bugüne kadar değişmeyen özel güvenlik firma sayısı ise bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar az sayıdadır. İlk kurulduğu yıldan bugüne kadar ismini ve iş disiplinini hiç kaybetmeyen, hizmet kalitesini her zaman bir adım ileri taşıyan Altay Özel Güvenlik Şirketleri Hizmetleri de kurulduğu günden bugüne kadar ismi değişmeyen ender özel güvenlik firmalarından birisidir.

 

Altay Özel Güvenlik Hizmetleri halen İstanbul’un 39 ilçesinin tamamında ve Tekirdağ da özel güvenlik hizmetlerini başarılı bir şekilde devam etmektedir. Bu kapsamda da halen Çerkezköy ilçesinde de uzun zamandır süren projelerimiz bulunmaktadır. Bunun nedeni ise Altay Özel Güvenlik Hizmetlerinin tarih itibarı ile HİÇ BİR SSK ve VERGİ BORCU yoktur. Çatımız altında hizmet veren tüm güvenlik personellerimizin SSK’ları çalıştığı gün üzerinden değil, 30 gün üzerinden full yatırılmaktadır. Bununla birlikte güvenlik personellerimizin maaşları gecikmeksizin düzenli olarak zamanında yatırılmakta bu şekilde personellerin motivasyonları en üst düzeyde tutulmaktadır. Yine firma olarak tarih itibarıyla hiçbir vergi borcumuz bulunmamaktadır. Tüm bunlarda düzenli ve dürüst bir çalışma politikamızın ürünüdür.

 

Yukarıda belirttiğimiz tüm konular kapsamında Çerkezköy ilçesinde ve Tekirdağ da güvenlik hizmet talepleriniz ile ilgili olarak her zaman hizmete hazır olduğumuzu bildirmek isteriz. Talebiniz olması halinde size en yakın operasyon müdürümüzü yüz yüze görüşmek için sizlere gönderme imkânımız vardır. Firmalarımız arası yapılacak görüşmeler sonrası güvenlik hizmetinde Altay Özel Güvenlik Hizmetlerini tercih etmeniz durumunda hızlı bir şekilde aradığınız kriterlere uygun, fiziksel görünümü düzgün, konuşma ve temsil yeteneği yüksek, firmanızı ve firmamızı temsil edecek kalifiyeli güvenlik personelleri göreve başlatılacaktır. Güvenlik personelleri 5188 sayılı kanun kapsamında güvenlik hizmetlerini ifa etmenin yanı sıra firmanız tarafından verilen ve kanunlar kapsamında olan diğer görev ve hizmetleri de titizlikle yapmaları sağlanacak, güvenlik personellerine uzman personellerimizce yerinde görev başı eğitimleri verilecek ve kaliteli bir güvenlik hizmete ifa edilecektir.

 

Çerkezköy-Tekirdağ da kaliteli, uygun, profesyonel özel güvenlik hizmeti alan seçkin firmaların arasına katılmak için tek yapmanız gereken Altay Güvenliği aramak. Yurtdışından gelen müşterilerinizin, havalimanlarında karşılanması ve Yakın koruma hizmeti alması içinde güvenlik şirketimizi arayabilirsiniz.

 

Çerkezköy Güvenlik Firmaları

 

Hem Çerkezköy ilçenizde hem de Çerkezköy ilçesi dışındaki tüm tesis, fabrika, şantiye, depo vb. tüm hizmet alanlarınıza Altay Özel Güvenlik Hizmetleri olarak talip olduğumuzu içtenlikle belirtmek isteriz. Çünkü özel güvenlik hizmetinde Altay Özel Güvenlik Hizmetleri kendi alanında saygın bir markadır…

 

Çerkezköy Güvenlik şirketleri