İstanbul Rüzgar Tribünleri Güvenlik Hizmeti

 

Wind Power in Turkey,Security Companies

 

Altay Güvenlik Çatalca daki rüzgar tribünlerinin özel güvenlik görevini üstlenmiş pozisyondadır. Yaklaşık 15 km karelik ormanlık alanda 3 senedir hizmet vermekte olan  Altay güvenlik bu alanda kendini ispatlamış durumdadır. enerji tesisleri gibi tüm dünyaca stratejik alan sayılan bu kritik bölgede altay güvenliğin profesyonel elemanları silahlı ve silahsız olarak gruplara ayrılmış bir şekilde bu stratejik tesisin güvenliğini sağlamaktadır.

 

Rüzgar Tribünleri, yani RES, rüzgar enerji santralleri son zamanlarda Türkiye de yoğun olarak yapılan bir enerji tesisleridir. Hemen hemen Türkiye nin her tarafına rüzgar santraller kurulmaktadır. Bu enerji sistemi neredeyse ülkenin enerji ihtiyacının % 20 sini karşılar hale gelmiştir.

 

Bu enerji santralleri güvenliğinde tek yetkili ve profesyonel kuruluş Altay güvenliktir. Sahada kaç güvenlik elemanı olmalı, kaç nöbet noktası olmalı, noktalarda kaç güvenlik nöbet tutmalı, devriye nerelere ve kaçar saatte bir olmalı, araç tercihi nasıl olmalı hepsinin cevabı bizde gelin bizle güvenlik sözleşmesi imzalayın ve sahayı bize emanet edin.

 

Sizde Türkiye’de stratejik öneme ait tüm tesislerin güvenliğini altay güvenliğin deneyimli ellerine teslim edebilirsiniz.

 

Altay Security Company-Wind Power Plant Security in Turkey

 

Also known as a wind farm , a group of  wind turbines interconnected to a common power provider system through a system of transformers, distribution lines, and (usually) one substation. Operasyon, kontrol ve bakım fonksiyonları genellikle gözle muayene ile desteklenmiş bilgisayarlı izleme sistemlerinin bir ağ üzerinden merkezi vardır. Operation, control, and maintenance functions are often centralized through a network of computerized monitoring systems, supplemented by visual inspection. Bu yaygın ABD’de kullanılan bir terimdir; Avrupa’da eşdeğer bir üretim istasyonu olarak bilinir. This is a term commonly used in the United States; in Europe, the equivalent is known as a generating station.

 

GÜVENLİK ŞİRKETİ