«

Esenyurt Güvenlik Firmaları

Esenyurt Güvenlik Firmaları

 

Sayın müşterimiz, İstanbul Esenyurt İlçesinde eğer Özel Güvenlik Firmaları, arıyorsanız, Türkiye’nin en köklü ve kurumsal Özel Güvenlik Şirketi, olan Altay Güvenlik Esenyurt de hizmetinizdedir. Altay Güvenlik Firması, 1500 e yakın güvenlik çalışanı ile bir fark oluşturmakta aynı zamanda İstanbul Ticaret Odası’na kayıtlı bir Ltd. Şti. olup, Vergi Levhası, Ticaret Odası Faaliyet Belgesi, Ticaret Sicil Gazeteleri gibi resmi evrakları mevcuttur.

 

Esenyurt Bölgesinde özel güvenlik hizmetleri, için 7/24 saat 0 532 510 15 49 nolu telefonu arayabilirsiniz.

 

Özel Güvenlik Hizmetlerimizden Bazıları,

Esenyurt ta,  AVM Güvenliği, Site Güvenliği, Hastane Güvenliği, Park Güvenliği, Hotel Güvenliği, Fabrika Güvenliği, Şantiye Güvenliği, Sanayi Tesisi Güvenliği, Organizasyon Güvenliği, Para ve Değerli Eşya Nakli, Banka Güvenliği, Yakın Koruma, Konsolosluk Güvenliği, Part Time Güvenlik Hizmetleri, Okul Güvenliği, Deniz Güvenliği, Böcek Arama Hizmeti, Spor Güvenliği, Part Time Güvenlik Hizmetleri, Kamera Sistemleri, Özel Güvenlik Danışmanlığı, Enerji Tesisleri Güvenliği,  Temizlik Hizmetleri, Esenyurt Özel Güvenlik Firmaları, içinde profesyonel bir hizmet istiyorsanız Altay hizmetinizde.

 

Türkiye’nin neresinde olursa olsun Güneş Enerji Sistemi Projelerinde Dünya devi Dannwa şirketinin GES projeleri Türkiye’nin en güvenlilik Özel Güvenlik Şirketi olan Altay Özel Güvenlik tarafından korunmaktadır. 5 yıl bölge müdürlüğü, personel maaşlarını zamanında ödeyen ssk ve vergi borcu olmayan nadir Özel Güvenlik Şirketlerinden birisidir. Altay Özel Güvenlik.

 

Sizin demi var GES projeniz Altay Özel Güvenlik Şirketine Mail ve telefon yolu ile bilgi verilmesi sonucunda  Deneyimli yöneticileri tarafından risk analizi çıkartılarak en makul fiyat ile sahada en az bir tane polis veya asker emeklisi sorumlusu ile en iyi hizmeti sunmaktadır Altay Özel Güvenlik Şirketi.