Organizasyon Güvenliği

 

Altay güvenlik, yaklaşık 18 senedir çok seçkin, organizasyonların, dünyanın en seçkin konserlerinin güvenliğini sağlamaktadır. İstanbul’da yaklaşık 50.000 kişinin katıldığı bir çok konserin, güvenliğini, koordineli ve disiplinli çalışma sayesinde, problemsiz sağlamaktayız. 

 

Altay Güvenlik, 1995 yılında, Türkiye nin ilk kurulan özel güvenlik firmasıdır. Altay Güvenlikte, Türkiye nin lider firmasıdır. Altay, korunacak yerin güvenlik risk analizi yapılmasından, personel bulunmasında kadar, bir çok süreci kolaylıkla çözebilmektedir. Altay güvenliğin, Türkiye nin her yanında bürosu vardır. Ankara, Samsun, Izmır, Bursa, Van, Diyarbakır, Antalya ve daha bir çok ilde, özel güvenlik hizmeti vermekteyiz.

 

Türkiye’nin incisi İstanbul ilinde ve Ülkemizin diğer bütün şehirlerinde ve yurt dışında düzenleyeceğiniz tüm organizasyon, konser, etkinlik vb. tüm aktiviteleriniz için Altay Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri olarak, uzman ve bu konuda kendisini yetiştirmiş personellerimiz ile göreve hazır olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Bu tür organizasyon güvenliklerinde neden Altay Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetlerini tercih etmeniz gerektiği konusunda size bazı bilgiler sunmak istiyoruz.

 

Öncelikle düzenleyeceğiniz Organizasyon Güvenlik hizmetleriniz için vereceğimiz en uygun fiyatlarla her zaman bir adım önde olacağız. Uygun fiyatlarımızın yanında organizasyon güvenlik hizmeti ile ilgili olarak, alanda alınacak fiziki tedbirler hakkında da bazı ön bilgiler vermek istiyoruz. Öncelikle organizasyon alanının tüm çevresinin güvenli ve yüksek demir bariyerlerle çevrilmesi, organizasyon alanına girecek tüm katılımcıların giriş yapacağı kapılara metal boy detektörlerinin kurulması, bu kapılara üniformalı bayan ve erkek özel güvenlik personellerinin görevlendirilmesi, organizasyon alanının diğer tüm bölgelerine yeterli sayıda özel güvenlik personellerinin planlanması, tüm özel güvenlik personellerine tesisat kemeri, kelepçe, jop, düdük, el feneri ve diğer yardımcı malzemeler eksiksiz olarak verilerek görsel olarak mükemmel bir özel güvenlik profili sağlanacaktır.

 

Altay Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri olarak organizasyon alanında görev yapacak yeterli sayıda ki özel güvenlik personellerinin başına ad yine mesleğini Polis ve Askeri personel olarak görev yapmış, yetkili personel verilerek organizasyon alanında tüm hizmetlerin aksamadan ve disiplinli bir şekilde ifası sağlanacaktır. Yine alınacak tedbirler kapsamında organizasyon alanına girecek tüm misafirler, davetliler titiz bir şekilde üst aramaları yapılarak kesinlikle organizasyon alanına her hangi bir dilici ve patlayıcı maddenin girişine müsaade edilmeyecektir. Ayrıca organizasyon başlamadan önce tüm alan boş vaziyette iken gerekli arama tarama faaliyetleri yerine getirilecektir. Etkinlik başlamasına müteakip de organizasyon bitene kadar özel güvenlik personelleri sürekli denetimi ve kontrolleri yapılarak dikkatli ve duyarlı tutulmaları sağlanacaktır.

 

Organizasyon güvenliği, alanında Altay Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri yetkililerince verilecek talimatlar dışında siz yetkililerinde kanun ve nizamlar çerçevesinde ki talimatları eksiksiz olarak yerine getirilecektir. Altay Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri olarak bugüne kadar birçok organizasyon güvenliğini başarılı bir şekilde yaptık. Talepleriniz doğrultusunda sizin de yurt içinde ve yurt dışındaki tüm organizasyon etkinliklerinize Altay Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri olarak talip olduğumuzu bildirmek isteriz. Firmamızın tarih itibarı ile hiçbir SSK ve Vergi borcunun da bulunmadığını özellikle belirtmek isteriz. Ayrıca; Altay Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri firmamız ilk kuruluş gününden bugüne kadar ismi değişmemiş çok ender firmalardan birisidir. Kaliteyi ve iyi hizmeti bizimle hissedin…

 

Organizasyon Güvenliği