İstanbul Fabrika Güvenliği

Sayın sanayici eğer İstanbul’da veya Hadımköy veya Gebze veya İstanbul’un diğer tüm ilçelerinde bir fabrikanız varsa veya bir fabrika kurmayı düşünüyorsanız, fabrikanızın profesyonele özel güvenlik hizmetini bizden alabilirsiniz. Eğer 5188 sayılı özel güvenlik kanuna göre almanız gereken özel güvenlik ruhsatınız yoksa Altay Güvenliğin deneyimli kadrosunun elemanları Emniyet veya Jandarmadan tamimiyle ücretsiz olarak sizin adınıza özel güvenlik iznini alacaktır. Özel güvenlik izni ile ilgili gerekli evraklar personelimiz tarafından size bildirilecektir.

 

Altay Güvenlik Hadımköy-Kıraç Bölgesinde 100 e yakın fabrikanın güvenliğini yapmaktadır.

 

Fabrikanın güvenlik ve koruma hizmetlerinde,  hizmetin doğru yürümesi  ve sürdürülebilir olması açısından ciddi önem arz eder. Bu sebeple ALTAY ÖZEL GÜVENLİK akademik olarak bilgi, deneyim ve tecrübesi ile  fabrika binalarına yönelik iç ve dış tehditlere, çıkabilecek yangın ve yangına meydan verebilecek malzemelerin boya tiner yanıcı ve parlayıcı malzemelerin kapalı alan dışında yapılacak müştemilatlarda bulundurulması, yangın alarm panelinin güvenlik noktasında bulundurulması kameralarla bu riskli bölgelerin  izlenebilmesi, fabrikanın dış güvenliğinde alınacak bir dizi önlemler yüksek duvar tel çıt jiletli tel aydınlatma ve kameralar yani teknik ve fiziki güvenliğin koordineli olmalarının sağlanması önemsenmektedir.

 

Ayrıca güvenlik personellerine verilecek oryantasyonla fabrikayı besleyen elektrikli ünitelerin,  özellikle  fabrika personellerinin çalışmadığı zamanlarda ve gece görevlerinde bu üniteler sistemli devriye ile kontrol edilir motor sesleri dinlenir, jeneratör havalandırma kompresör vb tüm motorlar kontrol ve takip edilir. ALTAY ÖZEL GÜVENLİK personellerini bu yönde ciddi olarak eğitir. Fabrikaya gelecek ziyaretçi, tedarikçi, şoför tüm giriş ve çıkışlar kayıt altına alınır, tüm misafirlere kibar davranılarak yardımcı olunur. Bu sebeple ALTAY ÖZEL GÜVENLİK  çalıştığı tüm firmalara güven vermekte ve bu sebeple de hızla büyümektedir.

 

Fabrika GüvenliğiGÜVENLİK ŞİRKETİ