İstanbul Temizlik Hizmeti,

 

Bay ve bayanın çalıştığı hanelerde bilirin ki en büyük sorun ev temizliğidir. Artık bu sorun sorun olmaktan çıktı çünkü artık Zabata Danışmanlık Temizlik Hizmetleri var. Firmamıza ait özel vinçlerle bina camlarınız özel kimyasallarla temizliyoruz. Bu işlemi yaparken sigorta yapıyoruz. Tüm işlemler firmamızın güvencesi altındadır. Deneyimli personellerimiz aynı zamanda güneş enerji panellerinin temiziliğini de yapmaktadır. Gelişmiş ithal özel araçlarla panel temizliği çizmeden hasara vermeden yapılmaktadır. Fırçalı ve fırçasız sistem bulunmaktadır.

 

Eğer bay bayan çalışıyor ve evinizde temizlik ihtiyacımı var veya artık eşinizin temizlik yapmasını istemiyorsanız yapmanız gereken Zabata Danışmanlıktan eleman temini için irtibata geçmeniz halinde güvenilir ve uzman personellerle kırmadan dökmeden ücret konusunda sizi üzmeden hizmet veren Zabata Danışmanlık bir telefon veya mai atmanız halinde yanı başınızda.

 

İstanbul da profosyonel temizlik hizmeti vermekteyiz.

 

ALO  7/24  0 532 250 63 51

 

  • Temizlik pesoneli kiralama

 

  • İstanbul İnşaat sonrası temizlik

 

 

  • İstanbul  Fabrika temizliği

 

  • İstanbul Geçici temizlik işleri

 

  • İstanbul  Dış cephe temizlik işleri

 

Her türlü gökdelen, plaza cam ve dış yüzeylerinin vinç veya asansör ile temizliği yapılmaktadır. İstanbul Temizlik Şirketi, İstanbul  Temizlik Firması

İstanbul  Temizlik Firması